Жители Донбасса благодарят Рината Ахметова за системную поддержку

Помощь Рината Ахметова доставляют в отдаленные города и поселки Донбасса. Для мирных жителей - это единственная системная поддержка. Чтобы доставлять продукты максимально быстро, за пять лет работы Штаба Ахметова была создана уникальная система формирования наборов выживания в логистическом центре в Мариуполе. Именно оттуда отправляют помощь нуждающимся.

///

Допомогу Ріната Ахметова доправляють у найвіддаленіші міста та селища Донбасу. Для мирних жителів сьогодні це - єдина системна підтримка. Аби доставляти продукти якнайшвидше, за п'ять років роботи штабу Ахметова була створена унікальна система формування наборів виживання в логістичному центрі в Маріуполі. Саме звідти і направляють допомогу найнужденнішим.

Донецька область, м.Маріуполь

Десятки волонтерів — як один злагоджений механізм. За день вони встигають зібрати до трьох тисяч продуктових наборів. Затримки неприпустимі, адже на допомогу чекають мирні жителі прифронтових міст і сіл.

Ольга Сененко, волонтер Фонду Ріната Ахметова: Гранитное, Авдеевка, Марьинка - эти города нуждаются в помощи, они каждый день под обстрелом.

У селищі Зайцеве лінія розмежування проходить поруч із житловими будинками. Цілих будівель тут майже не залишилось.

Віктор Калінкін, житель Зайцевого: Это зала, кухня, это прихожка была…

Будинок Віктора Калінкіна розбили минулої весни. Сам він дивом вцілів, а ось речі, гроші, документи — все згоріло.

Віктор Калінкін, житель Зайцевого: Прошлого нет, и альбомы погорели, а альбомы - это воспоминания. Все сгорело…

Пережити цю трагедію без підтримки він би не зміг. Тому завжди приходить на пункт видачі гуманітарної допомоги Фонду Ріната Ахметова.

Віктор Калінкін, житель Зайцевого: Чтобы выжить, дожить до конца войны.

У Зайцевому волонтери за раз видають майже п'ятсот наборів виживання.

- Большое спасибо Ринату Ахметову. Ни хлеба не было, ни воды - он все время помогал выживать.


- Ринат Ахметов, мы вам очень благодарны, что вы нас не забываете. Пять лет уже помогают нам.Щомісяця допомогу отримують в десятках населених пунктів.

Тетяна Кухоцька, директорка з розвитку проєктів Фонду Ріната Ахметова: Война продолжается, люди живут в ужасных условиях. И очень часто помощь Рината Ахметова — наборы выживания, которые он предоставляет людям, - это вообще единственная возможность выжить.


Найбільш нужденним жителям Донбасу за 5-ть років відправлено 134 тисячі тонн продуктів. Початок шляху гуманітарної допомоги тут — у Розподільчому центрі, в Маріуполі. Його двері відчинили для всіх охочих. Гостям показують «серце» Гуманітарного штабу. Представники ОБСЄ, ООН, ЮНІСЕФ, місцевої мерії пробують себе, як волонтери.


Ксенія Сухова, заступник Маріупольського міського голови: Пакет большой, тяжелый, действительно достойный набор всё, что необходимо, всё есть.


Роман Сидоренко, фахівець агентства ООН у справах біженців: Преимущественное количество людей говорят о том, что помощь от Фонда Рината Ахметова является чуть-ли не единственным источником к существованию.


Гуманітарний Штаб Фонду Ріната Ахметова - це наймасштабніша гуманітарна місія в Україні! За п'ять років бойових дій на Донбасі видано понад 12-ть мільйонів продуктових наборів. Це врятувало більш ніж мільйон людських життів .

Юлія Покідіна, Ростислав Сисоєв, Володимир Конопля для «Сьогодні». Канал «Україна».

 

 

 


Теги:

Комментарии


Комментарии