Уманская районная больница получила высокотехнологичное оборудование от Фонда Рината Ахметова

За считанные дни палаты Уманской районной больницы заполнили больные Covid-19. Сейчас местные медики принимают наибольшее количество пациентов среди медицинских учреждений всей Черкасской области.

///

За лічені дні палати уманської районної лікарні заповнили хворі на Covid-19. Зараз місцеві медики приймають найбільшу кількість пацієнтів серед медичних закладів усієї Черкаської області.

(Анна Суліма, анестезіологиня)

У нас відділення розраховано на 35 ліжок і воно зараз повністю заповнене

Анна працює на, так званій, передовій боротьби з коронавірусом. Це палата інтенсивної терапії уманської районної лікарні. Саме тут рятують тяжко хворих пацієнтів.

(Анна Суліма, анестезіологиня)

ПЦР у нас у всіх позитивний тобто ковід-позитивні пацієнти.

На Черкащині вже декілька тижнів - стрімке зростання захворюваності. Інфікованих приймають дев'ятнадцять медичних закладів.

(Лариса Кошова, заступниця голови Черкаської обласної адміністрації )

ми розгортаємо додаткові ліжка. Тобто у нас вже в області розгорнуто півтори тисячі ліжкового фонду

Найбільшій потік хворих на COVID-19 направляють саме в уманську районну лікарню. Коронавірусні відділення тут розгорнули з початку листопада.

(Олександр Кучмій, медичний директор уманської районної лікарні)

У нас зараз на даний час розгорнуто три відділення для надання допомоги пацієнтам з коронавірусом. У тому числі і палата інтенсивної терапії на шість осіб, яка заповнена

Медики працюють у надтяжких умовах. Рятуючи пацієнтів, ризикують своїм здоров'ям. Лише в цій лікарні на коронавірусну інфекцію захворіли півсотні працівників.

(Олександр Кучмій, медичний директор уманської районної лікарні)

на щастя, що всі переносять у легкій формі і персонал після одужання вертається до роботи

(Анна Суліма, анестезіологиня)

Фізично ми привикли до такого навантаження. Ми працюємо, ми звикли. Але емоційно, за кожного переживати і коли не дай Боже вони помирають, це просто емоційно дуже важко

У Черкаській області через COVID-19 загинуло понад двісті пацієнтів. Лікарі впевнені, що врятувати більше життів допоможе нове медичне обладнання.

(Анна Суліма, анестезіологиня)

Дуже важко інколи підібрати певний режим. Тому що старий, ви ж розумієте, це старе. Нове це набагато краще

Понад двісті сучасних апаратів штучної вентиляції легень українським державним медичним закладам передає Фонд Ріната Ахметова. Високотехнологічне обладнання отримує й уманська районна лікарня.

(Олександр Кучмій, медичний директор уманської районної лікарні)

Хочеться від всього колективу виразити вдячність Фонду Ріната Ахметова


Фонд першим в Україні долучився до боротьби з коронавірусом і надав вітчизняній медицині рекордну допомогу. Апарати ШВЛ вже отримали лікарні 19 регіонів країни.

(Анна Суліма, лікар-анестезіолог)

Дуже вдячні Рінату Ахметову за його допомогу, за його турботу тому що здоров'я саме головне в наш час

Ростислав Сисоєв, Євген Якунін. для новин Сьогодні, канал Україна

Теги: Анна Сулима Лариса Кошова COVID-19 Ринат Ахметов - спасение жизней Александр Кучмий ИВЛ Ростислав Сысоев Евгений Якунин Умань

Комментарии


Комментарии