Теперь я слышу: маленькая Викуся получила современные слуховые аппараты от Фонда Рината Ахметова

Она никогда не слышала маминой сказки на ночь. Из-за проблем со слухом, детство трехлетней Виктории-Эрике из Буковины проходит в сплошной тишине. Если в ближайшее время девочка не услышит окружающего мира, то уже никогда не сможет говорить. Есть ли шанс на полноценное будущее, - смотрите далее.

///

Вона ніколи не чула маминої казки на ніч. Через ваду слуху, дитинство трирічної Вікторії-Ерікі із Буковини минає у суцільній тиші. Якщо найближчим часом дівчинка не почує навколішнього світу, то вже ніколи не зможе говорити. Чи є шанс на повноцінне майбутнє, - дивіться далі.

Під час прогулянок з донькою Мар’яні і радісно, і сумно водночас. Адже ані почути гомону птахів, ані бавитися з іншими дітьми 4-річна Вікторія-Еріка не може.

(Мар’яна Моток, мати Вікторії Еріки)

Дивиться, що діти граються. боже, як мені больно, що моя дитина. Хоча б вона гралася.

Про невиліковний діагноз доньки мати дізналася, коли дівчинці виповнився рік. Звикнути до думки, що Вікторія-Еріка не чує, жінка не може й досі.

(Мар’яна Моток, мати Вікторії-Еріки)

Якось больнобуло знаєте на душі, що я не можу з дитиною так спілкуватися. Кладу її спати, я хочу співати колискову. А їй не можу. Я розумію, що дитина не чує. Я не можу, серце болить.

Попри вади слуху та юний вік Вікторія-Еріка активно демонструє мамі свої вподобання.

(Мар’яна Моток, мати Вікторії-Еріки)

Вона любить дуже приготувати їсти. Показує, що яйця треба, показує, що цукор треба. Ми вже знаємо яка вона буде повар у нас.

Подарувати надію на повноцінне життя дитині можуть лише надточні слухові апарати. Грошей на такі пристрої мати не має. Щоб назбирати коштів, Мар"яна зверталася до небайдужих.

(Мар’яна Моток, мати Вікторії-Еріки)

Попробували трошки збирати по людях, але не сполучилося. Бо люди або аферисти, або то, знаєте, не довіряють люди одним словом.

Останнім шансом на порятунок була допомога благодійників.

(Мар’яна Моток, мати Вікторії-Еріки)

Всі відмовлялися, тільки Рінат Ахметова, я чесно вам кажу, від душі. Отреагірував, звернув увагу і допоміг. Будто якась рідна людина. Будто чувствувалось, що це наша людина.

Для Вікторії-Еріки підібрали два високочутливі слухові апарати.

(Наталія Музика слухопротезистка)

Якщо апарати не встановити, дитина не буде розмовляти взагалі. Вона буде сторонитися людей, вона буде жити в своєму світі. Якщо дитині встановити апарати і займатися з дитиною, є всі шанси реабілітувати таку дитину.

Вперше в житі дівчинка чує привітання мами.

Привіт, принцеса! Привіт! Чуєш мама? Вікуся.

Окрім занять із сурдологом на дівчинку чекають знайомства та ігри із однолітками. Зі слуховими апаратами дитина зможе відвідувати дитячий садок.

(Мар’яна Моток, мати Вікторії-Еріки)

Дякую велике дуже Рінату Ахметову, Фонду Ріната Ахметова, що він нам допоміг. Будем молотися за його здоров’я, за його сім’ю.

Загалом слухові апарати межах програми Фонду "Тепер я чую" вже отримали понад 180 дітей.

Ура! Ми тепер чуєм.

Ольга Коваленко, Оксана Ротко, для "Новин Сьогодні", канал "Україна".

Теги: Теперь я слышу Фонд Рината Ахметова Львов Виктория-Эрика Моток Марьяна Моток Ринат Ахметов - детям Наталья Музыка Ольга Коваленко

Комментарии

2020-09-18 15:22:31 webtechmantra : Thanks a lot for all this and thanks for sharing please visit mine as well.


Комментарии