«Спроси у доктора»: проект Фонда Рината Ахметова для информирования людей во время пандемии коронавируса

Как уберечься от COVID, когда в семье есть тяжело больные? Стоит ли употреблять антибиотики? И сколько воды пить? Ответы на эти вопросы украинцы часто ищут в интернете. Потому как не всегда имеют возможность пообщаться с ведущими специалистами. Как простым украинцам получить достоверную информацию? Смотрите.

///

Як вберегтися від COVID, коли в родині є тяжко хворі? Чи варто вживати антибіотики? І скільки води пити? Відповіді на ці питання українці часто шукають в інтернеті. Бо не завжди мають можливість поспілкуватись з провідними фахівцями. Як простим українцям безпосередньо отримати достовірну інформацію? Дивіться.

Як уберегтися від ковіду, коли у родині є тяжкохворі? Чи варто вживати антибіотики і скільки води пити? Відповіді на ці запитання українці, як правило, шукають в інтернеті...

Бо не завжди мають можливість поспілкуватися із провідними фахівцями. Як простому українцю безпосередньо отримати достовірну інформацію?


Із хірургів у терапевти. Переформування відділень у Київській сімнадцятій лікарні призвело до розширення кваліфікації спеціалістів. Віталій Соколов у першій половині дня – інфекціоніст, у другій – хірург.

(Віталій Соколов, завідувач інфекційного відділення Київської лікарні № 17)

Конечно, доктором в узкойспециальности очень сложно стать на протяжении трёх месяцев. Этот объёминформации у нас на сегодняшний день освоен, и мы применяем эти знания на практике.

Інфекційне відділення розгорнули на базі хірургічного. На сьогодні воно заповнено. А ось апарат комп’ютерної томографії навіть не завантажений. Паніки немає, записів на декілька місяців наперед теж.

(Віталій Соколов, завідувач інфекційного відділення Київської лікарні № 17)

Тяжесть состоянии не определяетсякомпьютерной томографией. Состояниеопределяется температурой и показаниемнасыщениях в крови кислорода.

Лікар запевняє – знімки комп’ютерної томографії не обов’язкові. Тому Ганні з Житомира можна не хвилюватися. Коли захворіла, жінка записалась на КТ, але через велику кількість людей знімок так і не зробила.

(Житомир)

(Ганна Посохіна, перехворіла на КОВІД-19)

Я не вставала две недели с кровати вообще. У меня была рвота, тошнота. Я упала обморок.

Зараз Ганна хвилюється за маму, яка онкохвора.

(Ганна Посохіна, перехворіла на КОВІД)

Как ее уберечь, сохранить. есть ли какая-то методика.

На це запитання відповів Віталій Соколов під час онлайн-конференції, яку провів Фонд Ріната Ахметова.

(Віталій Соколов, завідувач інфекційного відділення Київської лікарні № 17)

Фактически в семье вам необходимоходить в масках.  выделите этому человек отдельную комнату для проживания. Чтобы это человек имел отдельную посуду, отдельное питье. Отдельную возможность первому в течении дня посещать ванную, посещать туалет.

По три літри води не пити, антибіотики не приймати та бути пильними до свого здоров’я. Запитання були різні, але майже кожен хотів знати – коли організм людей адаптується до коронавірусу? Виявляється, потрібні клітини пам’яті.

(Віталій Соколов, завідувач інфекційного відділення Київської лікарні № 17)

 Этих клеток памяти, которые мы могли бы получить от своих родителей, дедушек, бабушек, прабабушек и так далее у нас нет.

Проєкт «Запитай у лікаря» реалізується Фондом Ріната Ахметова задля інформування людей під час небезпечної хвороби. Що допоможе уникнути фатальних помилок.

(Юлія Єршова, директорка з комунікацій Фонду Ріната Ахметова)
Життя людини - найбільша цінність. І дуже ризиковано під час епідемії користуватися недостовірною, неперевіреною інформація, адже це означає наражати на небезпеку себе або своїх близьких. Саме тому фонд в рамках програми «Рінат Ахметов - порятунок життів» запустив серію он-лайн трансляцій з найкращими фахівцями можу.

Віталій Соколов вважає, що зацікавленість людей у детальному перебігу хвороби допомагає лікарям.

(Віталій Соколов, завідувач інфекційного відділення Київської лікарні № 17)

Чем больше знает пациент о собственном заболевании. нам намного легче таких людей лечить.

Вікторія Чистюхіна. Володимир Конопля. Для НСКУ//Україна 24. 


Теги: Виктория Чистюхина Ганна Посохіна Віталій Соколов Киев Ринат Ахметов - спасение жизней Спроси у доктора COVID-19 Фонда Рината Ахметова

Комментарии


Комментарии