Спасти жизнь более миллиона человек - 5 лет Гуманитарному штабу Рината Ахметова

Спасти жизнь более миллиона человек. Гуманитарному штабу Рината Ахметова - 5 лет. За это время на Донбасс были доставлены сотни тонн продуктов и выдано более двенадцати миллионов наборов выживания тем, кто в этом нуждался больше всего. Самая масштабная благотворительная миссия в Украине начала работу там, где это было необходимо и продолжит протягивать руку помощи тем, кто остается в беде.

///

Врятувати життя понад мільйона людей. Гуманітарному штабу Ріната Ахметова - п'ять років. За цей час на Донбас були доставлені сотні тон продуктів та видано понад дванадцять мільйонів наборів виживання тим, хто цього потребував найбільше. Наймасштабніша благодійна місія в Україні розпочала роботу саме там, де це було необхідно, та продовжує простягати руку допомоги тим, хто залишається у біді.

Донецька область, с. Новомихайлівка

Тамара Оберемок, жителька Новомихайлівки: В один момент упал сюда снаряд, ни дверей, ни окон.

Кожного разу Тамара Оберемок спускається у підвал неначе востаннє. Чи доживе до завтра, невідомо. Обстріли не вщухають у Новомихайлівці вже п'ять років.

Вдень, поки тихо, намагається хоч якось відволіктись від буденності, що стала воєнною. Онука - розрада для пенсіонерки. Діана розповідає, як справи на роботі, допомагає бабусі по господарству, але страшні спогади завжди з дівчиною.

Діана Мозаєва, жителька Новомихайлівки: Много пережили, однокласниця у мене погибла, я була в 11 класи. И первого сентября наш клас не как все нормальные дети пошел в школу, а пошел на похороны к своей однокласснице.

Бувають дні, коли не можуть вирватись із пекельної пастки навіть за хлібом. А під час нетривалої тиші намагаються запастись продуктами. Але грошей катастрофічно не вистачає. Допомога Ріната Ахметова - є вагомою для Тамари Оберемок усі ці п’ять років. Це єдина підтримка, яку вони відчувають постійно.

Тамара Оберемок, жителька Новомихайлівки: Я благодарна за гуманітарну помощь, що Ахметов передає. Там і цукор, і олія, і мука. Спасибі, що він помагає, ніхто ж не помагає, він помагає.

м.Київ

Представники міжнародних організацій відзначають: потреба в продуктах вкрай гостра у прифронтовій зоні.

Пабло Матеу, представник Управління Верховного Комісара ООН зі справ біженців в Україні: Все ще існує потреба в участі гуманітарних організацій, як Фонд Ріната Ахметова. Та робота, яку ви ведете, як з дорослими, так і з дітьми, має колосальне значення, вона дуже потрібна. Особливу заклопотаність і хвилювання викликало у мене те, що багато людей просять їжі.

Донецька область

Сьогодні допомога Ріната Ахметова доставляється в дев'яносто чотири населених пункти в прифронтовій зоні і вздовж лінії зіткнення. За п'ять років на Донбас було доставлено 134 тисячі тон продуктів.

Тетяна Кухоцька, директорка із розвитку проєктів Фонду Ріната Ахметова: Все это время каждый месяц жители продолжают получать продуктовые наборы. За всё время существования Гуманитарного штаба Фонда Рината Ахметова уже было выдано более 12-ти миллионов трёхсот тысяч таких продуктовых наборов. И эта помощь продолжает поступать.

Донецька область

Жителям вісімдесяти семи сіл і селищ набори виживання привозять бригади мобільної видачі Фонду. За п'ять років роботи Гуманітарного штабу Ріната Ахметова врятовані життя понад мільйон людей по обидві сторони лінії зіткнення.

Вікторія Чистюхіна. Оксана Корчма. Євген Якунін. Володимир Конопля. Для «Сьогодні», Канал «Україна».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Теги: Фонд Рината Ахметова Гуманитарный штаб наборы выживания Тамара Оберемок Новомихайловка

Комментарии


Комментарии