"Сиротству - нет!": Семья Бабиных из Мариуполя воспитывает детей из интернатов

Они дарят малышам счастливое детство. Уже пять лет Екатерина и Сергей Бабины из Мариуполя принимают в семью воспитанников интернатов. Их жизни, после встречи с приемными родителями, меняются навсегда.

///

Вони дарують малечі щасливе дитинство. Вже п’ять років Катерина та Сергій Бабіни із Маріуполя приймають до родини вихованців інтернатів. Їхні життя, після зустрічі з названими батьками, змінюються назавжди. Про те, як це відбувається, дивіться далі.

Маріуполь, Донецька область

Останнім часом Ваня та Олена захоплюються музикою. Вправно грають, якщо разом. Для них це велике досягнення. Адже відразу після переїзду до родини Бабіних, ці діти майже нічого не вміли.

Катерина Бабіна, мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу: У нас была проблема с купанием, у нас была проблема с чисткой зубов. Мы не могли мыть посуду, ничего – даже убрать в своей комнате сложить вещи мы этого ничего не умели.

Малих так змінює – увага та турбота.

Сергій Бабін, батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу: Каждому ребенку свой подход, свой разговор, открыть его собственный мир, там, где он закрылся нужно такие ключи подбирать

Катерина з чоловіком вже п’ять років виховують хлопчиків і дівчаток із інтернатних закладів. Максим був першим, хто відчув їх батьківську любов.

Максим Сушко, вихованець дитячого будинку cімейного типу: У каждого ребенка должны быть родители. Они должны это чувствовать, понимать что они не сами.

Хлопець опинився у дитячому будинку, втративши найближчу людину.

Максим Сушко, вихованець дитячого будинку cімейного типу: У меня не стало мамы, и меня забрали в центр опеки. И меня родители, приемные родители, оттуда забрали.

За першої ж зустрічі вихователі дитячого будинку сімейного типу ставлять дітям надважливе запитання.

Сергій Бабін, батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу: Мы спрашивали: дети, вам нужна семья, вы хотите в семью? Если ребенок соглашался, мы его брали.

Життя у великій родині робить щасливими дорослих і дітей. Зараз тут виховують вісьмох хлопців і дівчаток. І Бабіни планують чергове поповнення.

Катерина Бабіна, мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу:

Будем давать тепло и заботу тем детям, которым мы действительно нужны.

Нині у прийомних родинах та будинках сімейного типу виховують майже п’ятнадцять тисяч дітей. У боротьбі із сирітством об’єднали зусилля вихователі, держава та благодійники. Лідер національного всиновлення - Фонд Ріната Ахметова. За його сприяння створені перші в Україні ДБСТ. Майже десять років Фонд проводить тренінги для батьків та потенційних всиновлювачів.

Марина Лазебна, міністр соціальної політики України: Фонд Ріната Ахметова він комплексно і конкретною дитиною опікується, і конкретними будинками сімейного типу, тобто вони розвивають сімейні форми виховання. А ще така велика для нас допомога в навчанні кандидатів в усиновлювачі.

У пошуках дітей, які потребують бАтьківської турботи, допомагає портал національного всиновлення «Сирітству – ні».Це направлення Фонд Ріната Ахметова реалізує понад десять років.

Сергій Бабін, батько-вихователь дитячого будинку сімейного типу: Фонду Рината Ахметова я всегда говорю большое спасибо. Спасибо ему большое за то, что он есть.

Зараз на сайті майже п’ять тисяч анкет дітей, які чекають на маму й тата. А завдяки роботі порталу, в сім’ї потрапили майже десять тисяч хлопчиків і дівчаток.

Катерина Бабіна, мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу: Мы нужны детям и дети нам нужны.

Ростислав Сисоєв, Оксана Корчма, Микола ЛупанЕнко, Для Новин Сьогодні, канал Україна.

 

 

 


Теги: Фонда Рината Ахметова Сиротству – нет Мариуполь Сергей Бабин Екатерина Бабина детский дом семейного типа Ринат Ахметов - детям 20 лет доброты

Комментарии


Комментарии