«Ринат Ахметов – детям»: известные люди рассказали подросткам, в чем их «суперсила»

\\....====

Как стать известным блогером, успешным журналистом или креативным барбером. Обо всем этом подростки могут узнать прямо у монитора своего компьютера. Определиться с профессиями им поможет образовательный онлайн-сериал. В нем мастера своего дела будут делиться секретом успеха. За кулисами съемок побывали наши корреспонденты.

///

Як стати відомим блогером, успішним журналістом або креативним барбером. Про все це підлітки можуть дізнатися просто біля монітору свого комп’ютера. Визначитися із професіями підліткам допоможе освітній онлайн-серіал. У ньому майстри своєї справи ділитимуться секретом успіху. За лаштунками зйомок побували наші кореспонденти.


Професійний грим, пильна увага одразу кількох об’єктивів камер та зйомки практично у режимі нон-стоп. Для школярки Юнони Загнітко усе це стане невід’ємною частиною найближчі кілька днів. Дівчина долучилася до зйомок освітнього онлайн проєкту.

(Юнона Загнітко, учасниця проєкту "Твоя суперсила")

Считаю крутейший проект, очень полезный. Лично мне бы было очень приятно такое посмотреть.

Разом із актором та ведучим Андрієм Дебріним Юнона спілкується із блогером, фітнес-тренером, барбером, стилістами, журналістом та режисером монтажУ. Усе заради того, аби допомогти підліткам визначитися із майбутньою професією.

(Юнона Загнітко, учасниця проєкту "Твоя суперсила")

Дізнаюсь багато відповідей, на які в мене є питання. Я думаю, що під кінець цього проєкту, я визначусь все-таки з моєю професією.

Я ще навіть до кінця не визначилася. Я так ще думаю и там, можливо, стилістом перукарем.

Перша гостя ведучих – співачка Ангеліна Романовська. Інтерв 'ю влаштували у символічному для артистки місці - школі танців, де робила перші творчі кроки.

(Ангеліна Романовська співачка)

Я буду говорить все от своего сердца, как считаю нужным. Дети, конечно, будут выбирать профессии разные. Мое мнение, что всегда нужно определяться сердцем и это очень важно.

До онлайн-серіалу увійдуть сім відеороликів. Це черговий етап проєкту «Рінат Ахметов - дітям. Твоя суперсила». Влаштовувати мотиваційні зустрічі в онлайн-форматі довелося через пандемію коронавірусу.

(Андрій Дебрін, амбасадор Фонду Ріната Ахметова)

Де брати знання, як прийти до свого вибору, як відчути, що це твоє. Про все це ми говоримо на наших зустрічах разом із Фондом Ріната Ахметова. Кожен з нас особливий. Кожен з нас за своїми якимись плюсами чи мінусами. І все це є наша індивідуальність. І саме це є наша Суперсила.

Для Юнони - участь в освітньому серіалі - не перший досвід співпраці із Фондом. Протягом кількох років дівчина проходила психологічну раебілітацію в межах проєкту «Мирне літо». Разом із бітьками та двома сестрами дівчина була змушена залишити рідну Макіївку, що на Донеччині.

(Юнона Загнітко, учасниця проєкту "Твоя суперсила")

Я всегда рада поддержать проекты Фонда Рината Ахметова. Да и вообще мне очень всегда нравится такой опыт получить интересный.

За останні два роки десятеро амбасадорів Фонду Ріната Ахметова, серед яких відомі актори та телеведучі, влаштували більше сорока мотиваційних зустрічей в інтернатах Донеччини. Знаменитості допомагали дітям вчитися мріяти, висувати цілі та вірити у себе. До проєкту долучилися понад тисячу вихованців інтернатів.

Ольга Коваленко, Євген Якунун, для "Новин сьогодні", канал "Україна".

Теги: Донецкая область Макеевка Ольга Коваленко Ангелина Романовская Андрей Дебрин Юнона Загнитко Киев Твоя суперсила Ринат Ахметов - детям

Комментарии


Комментарии