Проект "Реабилитация раненых детей" от Фонда Рината Ахметова: как помогают юным украинцам?

Они до сих пор нуждаются в помощи. Раненые дети Донбасса прошли более 120 курсов реабилитации, которые вернули их к жизни. В этом году из-за пандемии коронавируса выбрали удобный и безопасный онлайн-формат. В фокусе - улучшение психологического здоровья, к детям присоединяются родители, ведь восстановить внутреннее равновесие крайне важно всем.

///

Вони і досі потребують допомоги. Поранені діти Донбасу пройшли понад 120 курсів реабілітації, які повернули їх до життя. Цьогоріч через пандемію коронавірусу обрали зручний і безпечний онлайн-формат. У фокусі - покращення психологічного здоров'я, до дітей приєднюються батьки, адже відновити внутрішню рівновагу вкрай важливо усім.

Пять умножить на девять дорівнює сорок пять

Його не потрібно змушувати сідати за домашні завдання! Кирило вчиться на відмінно і з задоволенням. Та й після школи має доволі щільний графік.

(Маргарита Блінова, мама Кирила)

Театральный, футбол - это достаточно разнообразно, потому что занимает много времени, тренировки 3 раза в неделю, и уроки, и у ребенка должно быть свободное время, друзья - тоже неотъемлемая часть.

Сім`я Блінових - переселенці з Луганської області. Кілька років тому перебралися до містечка Тернівка, на Дніпропетровщині. Підштовхнули до цього трагічні події - під час обстрілу у рідному Свердловську постраждав маленький на той час Кирило із бабусею та дідусем.

(Маргарита Блінова, мама Кирила)

Осознать, что это все с тобой происходит, а не по телевизору, как обычно... конечно, это все было страшно, жутко и пережито и не забыто, и не забудется никогда...

Усі троє зазнали вкрай серйозних травм. Дитині осколками снарядів поранило ногу. Позаду - дві операції та кілька років реабілітації.

(Маргарита Блінова, мама Кирила)

Там были массажи, там были физиопроцедуры, ароматерапия, ванные, гидромассажи. Рината Ахметова хочется отблагодарить за предоставленную возможность. Участие очень важно, оно остается в сердце и запоминается.

Кирило вже втретє бере участь у проєкті "Реабілітація поранених дітей" від Фонду Ріната Ахметова. Цьогоріч - в онлайн-форматі.

Как настроение у тебя сегодня?

-Хорошее.

Передусім це - робота з психологом, який спеціалізується на травмі війни.

(Маргарита Блінова, мама Кирила)

Мы идем к спокойствию, к умиротворению, к пониманию себя, к фиксации, что на данный момент с тобой происходит и как это выразить.

Фонд Ріната Ахметова системно займається реабілітацією поранених дітей. Близько 129-ти курсів відновлювального лікування пройшли хлопці і дівчата, які зазнали поранень на Донбасі.

(Кирило Блінов, постраждалий від обстрілу)

Ринат Ахметов мне помог вылечить ножку. Я могу играть в футбол, бегать, прыгать, плавать.

Футбол - найбільше захоплення хлопця. І для нього це не просто цікава гра. Це спосіб підтримувати гарну фізичну форму і бути цілком впевненим у собі.

Война и все, что с ней связано, надеемся, для нас уже позади, мы прошли этот период, переросли, осознали, и почти забыли. Все у нас будет хорошо!

Юлія Покідіна, Ростислав Сисоєв, Володимир Конопля для новин Сьогодні. Канал Україна. 

Теги: Терновка Днепропетровская область реабилитация раненых детей Ринат Ахметов - детям Маргарита Блинова Кирил Блинов Покидина Ростислав Сысоев

Комментарии


Комментарии