Новое медицинское оборудование 2 больницам Запорожье передал Фонд Рината Ахметова совместно с компанией "Метинвест"

365 медработников заболели COVID только за прошедшие сутки, - об этом сообщили в Министерстве здравоохранения. В целом количество медиков, которым не удалось уберечься от вируса в Украине уже достигла 20000. Болеют как те, кто оказывает помощь пациентам на переднем крае, так и те, кто работает в чистой зоне. Только в Запорожской области каждый одиннадцатый инфицированный коронавирусом - медик.

///

365 медпрацівників захворіли на COVID лише минулої доби, - про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я. Загалом кількість медиків, яким не вдалося вберегтись від вірусу в Україні вже сягнула 20000. Хворіють як ті, хто надає допомогу пацієнтам на передньому краю, так і ті, хто працює у чистій зоні. Лише у Запорізькій області кожен одинадцятий інфікований коронавірусом - медик.

Заборона на відвідування пацієнтів, а планові ушпиталення лише із негативним тестом на Ковід. До таких заходів вдалися в обласному центрі серцево-судинних захворювань. Та попри це роботи у лікарів побільшало.

(Дмитро Каленський в.о. завідувача відділення інтенсивної терапії Запорізького обласного центру серцево-судинних захворювань)

Стало больше наоборот запушённых случаев, когда больные боятся обращаться первые сутки.

Пацієнтів, які потребують термінової допомоги, приймають без додаткових тестувань. За останні кілька тижнів саме у таких недужих двічі підтверджували ковід.

(Дмитро Каленський в.о. завідувача відділення інтенсивної терапії Запорізького обласного центру серцево-судинних захворювань)

Один пациент у нас был тяжелый, на кислородотерапии был, на неинвазивной ИВЛ. Его перевели в профильную больницу.

У разі позитивного результату тесту на коронавірус пацієнта спрямовують до профільного медзакладу. За такою схемою нині працює і ця лікарня швидкої допомоги. Майже щодня тут виявляють до семи інфікованих ковідом.

(Олег Великий заступник директора з хірургічної допомоги Запорізької лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги)

Задача нашей больницы максимально долго оставаться, условно говоря, чистой, принимать больных города и области, которые не страдают коронавирусом.

Та навіть після нетривалого контакту із хворими, хай і у захисних костюмах - убезпечитися медикам не вдається. Серед працівників цієї лікарні кожен сімнадцятий підхопив Ковід або пневмонію.

(Олена Попович завідувачка відділення інтенсивної терапії та невідкладної кардіології Запорізької лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги)

Поэтому в смену выходит порой не три медсестры, а две или даже одна. Врачей мы стараемся выпускать по два, люди работают через сутки, это очень тяжело.

Нині у Запорізькій області щодоби у середньому виявляють до ста тридцяти хворих на Ковід. У лікарнях регіону перебувають понад сімсот людей. Десятки з них потребують тривалої вентиляції легень. Забезпечити таку терапію ладні лише сучасні апарати ШаВееЛ.

(Олег Великий заступник директора з хірургічної допомоги Запорізької лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги)

Если предстоит длительная вентиляция легких, это надо только уже аппараты соверменного уровня.

Саме таке обладнання двом лікарням Запоріжжя надав Фонд Ріната Ахметова спільно із компанією "Метінвест".

(Олександр Мироненко, представник Фонду Ріната Ахметова)

Это не первая помощь, которая оказывается Фондом Рината Ахметова.

Мы системно оказываем поддержку врачам с начала пандемии. Сейчас это помощь обретает системный вид, чтобы врачам было легче справляться с коронавирусом.

Загалом за програмою «Рінат Ахметов – порятунок життів» державні лікарні країни отримають понад двісті апаратів ШаВееЛ.

(Віталій Боговін голова Запорізької обласної державної адміністрації)

Не можна оцінити масштабність допомоги, коли це рятує життя. Фонд Ріната Ахметова не малу допомогу в Запорізьку область надає з початку першої хвилі і по сьогоднішній день.

(Олена Попович завідувачка відділення інтенсивної терапії та невідкладної кардіології Запорізької лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги )

Помощь Фонда Рината Ахметова очень важна. Очень актуальна и очень своевременна. Что такое дыхательная аппаратура – это сотни спасенных жизней.

Лікарка не приховує: попереду ще багато роботи. І розповідає, де братиме сили на подальшу боротьбу із пандемією.

(Олена Попович завідувачка відділення інтенсивної терапії та невідкладної кардіології Запорізької лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги)

Иммунитет - это состояние души. И если вы позитивный человек и у вас все хорошо, к вам никакой ковид не пристанет.

Ольга Коваленко, Євген Якунін, для "Новин Сьогодні", канал "Україна".

Теги: Дмитрий Каленский Запорожье ИВЛ COVID-19 Ринат Ахметов - спасение жизней Олег Великий Елена Попович Александр Мироненко Метинвест Виталий Боговин Ольга Коваленко

Комментарии


Комментарии