Инновационные лекарства против коронавируса уже в Украине

Инновационные лекарства помогут украинцам бороться с коронавирусом. Препараты против COVID-19 получены вовремя, говорит ведущая эпидемиолог Наталья Виноград. Ведь именно сейчас врачи ожидают очередное обострение пандемии. Как подготовиться к худшему?

///

Інноваційні ліки допоможуть українцям боротися з коронавірусом. Препарати проти COVID-19 отримані вчасно, каже провідна епідеміологиня Наталія Виноград. Адже саме зараз лікарі очікують чергове загострення пандемії. Як підготуватися до найгіршого, дізнаємось зараз.

Щодня – тисячІ нових хворих. Статистика підтверджує найгірші очікування.

Наталія Виноград, завідувачка кафедри епідеміології Львівського національного медичного університету: Давайте реально собі зрозуміємо, що цей період треба пережити і він буде гірший, тому що восени завжди гірше

Саме зараз важливо повернути обмежувальні заходи, вважає епідеміологиня. Деякі з них уже доказали свою ефективність.

Наталія Виноград, завідувачка кафедри епідеміології Львівського національного медичного університету: Нам уже треба школи закривати, нам уже треба університети на дистанційне. Нам не треба міряти температуру це не варіант, тому що та людина, в якої температура, вона вже позаражала нас пару днів підряд.

Стрімке зростання кількості хворих починається з великих міст. Саме звідти загострення розійдеться по всій країні.

Наталія Виноград, завідувачка кафедри епідеміології Львівського національного медичного університету: Ми закриємо школи і вузи, студенти поїдуть по хатам і розвезуть з великих міст додому. Це закони епідеміології. На цей раз вірус нас перемагає. Він занадто швидко змінює свої властивості

Зараз найбільша небезпека для українців – від штаму Дельта. Він агресивніший за попередників, та швидко може призвести до тяжкого стану.

Наталія Виноград, завідувачка кафедри епідеміології Львівського національного медичного університету: Надо быть осторожным. Не рассчитывать, что второй раз, третий тебя пронесет. Ни коем образом. Держи оборону, пока этот «красавец» не уйдет с планеты, надо быть острожным.

Заходи безпеки – незмінні: правильно надягнута маска, соціальна дистанція, уникання місць скупчення людей. І нагадувати про це - вкрай важливо.

Наталія Виноград, завідувачка кафедри епідеміології Львівського національного медичного університету: Вчасна подача інформації для населення може зробити більше ніж наші заходи до купи, які там в кабінетах придумали. І в тому плані проєкт є просто унікально необхідний.

Наталія Виноград долучилася до проєкту Фонду Ріната Ахметова «Запитай у лікаря», який стартував з кінця минулого року та набув популярності в соціальних мережах.

Володимир Капустін представник Фонду Ріната Ахметова: Эксперты проекта Фонда Рината Ахметова рассказывают о методах лечения и о том, как заботиться о здоровье своем, детей, родителей и близких. На сегодняшний день охваты на диджитал площадках составляет более 16 миллионов.

А гарна новина від епідеміологині – що Україна отримала унікальні ліки проти коронавірусу. Загалом – шістдесят тисяч ампул.

Наталія Виноград, завідувачка кафедри епідеміології Львівського національного медичного університету: Вони містять у собі імуноглобуліни і місять в собі ремдесивир. Це унікальне поєднання і препарат показаний для легких і середніх форм захворювання.

Ростислав Сисоєв, Олександра Стасишин, Володимир Вєжбинський, Володимир Конопля. Для новин Сьогодні, канал Україна.


Теги: Наталия Виноград COVID-19 вакцинация Спроси у доктора Фонд Рината Ахметова

Комментарии


Комментарии