Гуманитарный Штаб Рината Ахметова оказывает помощь Виктору Киселеву из Водяного

Комунальні рахунки спустошували майже весь їхній сімейний бюджет. Пенсії ледь вистачало на продукти та ліки. Родині Кисельових довелося полишити затишну квартиру у місті та переїхати до села. Там завели господарство і навіть навчилися опалювати житло без вугілля і газу. З прифронтової глибинки повернулися наші кореспонденти.

З хворими колінами кожен крок дається важко. Віктор Кисельов десять років пропрацював у шахті, глибоко під землею. Де і підірвав здоров’я.

Віктор Кисельов, житель Водяного: Шахтёрский труд тяжелый — очень тяжелый. Я возил уголь качали породу уголь мы их вывозили.

Він - місцева знаменитість. Саме шахтарська справа надихнула його писати вірші. Вони прикрашали перші шпальти місцевих газет. І таких видань в автора - цілий стос.

Олена Кисельова, дружина Віктора: Очень душевные, очень красивые стихи, ну правда.

Дружина Віктора каже, що саме його твори підкорили її серце. Попри чималу різницю у віці - понад тридцять років - Олена одружилася із Віктором і народила дочку. Родині довелося покинути місто! Адже там утрьох на одну пенсію не прожити. Комунальні платежі спустошували гаманець. А в селі Віктор навчився ощадити. Перш за все на опаленні! Господарюють на землі. Без вихідних і відпусток.

Віктор Кисельов, житель Водяного: Яблоки свои, виноград свой, всё своё — правда, мы работаем вот все раз там на море поехали — мы не можем.

Підтримує родину гуманітарна допомога Штабу Ріната Ахметова. Продуктові набори одержують четвертий рік.

Олена Кисельова, дружина Віктора: На самом деле, он помогает людям — очень хорошо помогает.

Віктор Кисельов, житель Водяного: Ринат Леонидович делает очень много для наших стариков. Что той пенсии? А здесь, раз - и тебе подарок. Я очень благодарен.

Волонтери штабу Ахметова привозять продукти навіть у найнебезпечніші і найвіддаленіші населені пункти. За час роботи гуманітарної місії врятовано понад мільйон життів.

Віктор Кисельов, житель Водяного: Это стихотворение я посвящаю Ринату Леонидовичу Ахметову. За его добро, помощь нам старикам, которые нуждаются. Вот эти стихи:

Донецк - красавец, город роз!
Земля шахтёров, сталеваров.
И лучший в мире стадион –
краса и гордость, террикон.
Ты помогаешь старикам,
ты помогаешь нам, шахтёрам!

Наразі Віктор готує збірку творів про життя людей на Донбасі під час конфлікту. Де майже кожний рядок написаний з вірою про мир.

Юлія Міншакірова, Ростислв Сисоєв, Володимир Конопля для «Сьогодні», канал «Україна». 

Теги: Виктор Киселев пенсионер-шахтер Водяное наборы выживания Ринат Ахметов Гуманитарный штаб

Комментарии


Комментарии