Город Вольногорск получил новую машину экстренной помощи от Фонда Рината Ахметова

Почти треть украинцев пользуется службой скорой помощи. Большинство из них пожилые люди. Крайне важно, чтобы машина приехала к пациенту вовремя, а у врачей было современное оборудование. В стране продолжают обновлять автопарки станций скорой помощи.

///
Майже третина українців послуговується службою швидкої допомоги. Більшість із них - літні люди. Вкрай важливо, щоб машина приїхала до пацієнта вчасно, а лікарі мали сучасне обладнання. Як оновлюють автопарки станцій швидкої допомоги - дивіться далі.Щодня оперативно-диспетчерський центр у Дніпропетровській області приймає близько тисячі трьохсот викликів.Вікторія Соболь, фельдшер-диспетчер із прийому викликів: Чаще всего, - это сердечные приступы, повышение давления, ДТП.Екстрені виклики з єдиного центру надходять до місцевих станцій і підстанцій. А там часто бракує - і спеціалістів, і сучасної техніки.Радій Шевченко, директор областного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Дніпропетровської обласної ради: Є УАЗи, дуже багато Газелей, які сипляться, які вже не відповідають ні національному стандарту, ні взагалі ніяким моральним критеріям використання санітарного транспорту.

Місто Вільногірськ на Дніпропетрівщині одним із перших отримало нову машину екстреної допомоги від Фонду Ріната Ахметова.Радій Шевченко, директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Дніпропетровської обласної ради: Ініціатива президента, співпраця з великим бізнесом - це є індикатор соціально-спрямованого суспільства і безпосередньо для Вільногірська це практично 50 відсотків від санітарного транспорту, який в них є.Співробітники Вільногірської підстанції, яким пощастило користуватися сучасною швидкою, переконують: порівняно з новими авто старі УАЗи - нижче за всяку критику!Вероніка Костренко, фельдшер екстреної медичної допомоги: Мы эту машину очень ждали, весь Вольногорск. Дуже велика щира вдячність нашому президенту Володимиру Зеленському та Фонду Ріната Ахметова за цей чудовий подарунок. Тепер буде належним чином надаватися екстрена медична допомога в місті Вільногірськ.Майже одразу нова машина виїжджає на виклик. Чоловік скаржиться на біль у грудях і стиснене дихання. Медичне обладнання в машині дозволяє одразу зробити кардіограму і подати зволожений кисень. У швидкій класу "Б" все продумано до дрібниць! Медики контролюють стан хворого. Його доправлять у стаціонар, аби ретельно обстежити і провести необхідне лікування.200 сучасних автівок від Фонду Ріната Ахметова до кінця року отримають станції швидкої допомоги у всіх областях країни! Місцеві жителі знають: наскільки вони потрібні в регіонах.Аліна Грицанюк, жителька Вільногірська: Ми ж живем у 21-му столітті, то нам потрібна новітня техніка. Навіть хвилини важливі інколи для збереження життя людини, щоб вчасно приїхали фахівці, допомогли.Юлія Покідіна, Наталія Пономаренко, Віталій Правдюк для «Сьогодні». Канал «Україна».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Теги:

Комментарии


Комментарии