Фонд Рината Ахметова помогает жителям Донбасса

Помощь, спасшая более миллиона человеческих жизней. Фонд Рината Ахметова - единственная благотворительная организация в Украине, которая систематически поддерживает жителей Донбасса. Наборы выживания уже пять лет формируют в распределительном центре в Мариуполе. Именно оттуда их развозят в прифронтовые населенные пункты. Как работает гуманитарный конвейер, - смотрите далее.

///

Допомога, яка врятувала понад мільйон людських життів. Фонд Ріната Ахметова - єдина благодійна організація в Україні, що систематично підтримує жителів Донбасу. Набори виживання вже п’ять років формують у розподільчому центрі в Маріуполі. Саме звідти їх доправляють у прифронтові населені пункти. Як працює гуманітарний конвеєр? Бачили наші кореспонденти.Донецька область, м. МаріупольЦі малюнки – відображення внутрішнього світу дітей Донбасу. Одну з робіт – про власні мрії - намалювала Алла з Маріуполя.Алла Єфремова, жителька Маріуполя: Я вижу своё будущее мирным и процветающим.Унікальна виставка представлена у розподільчому центрі гуманітарної допомоги Фонду Ріната Ахметова. Алла разом із представниками міжнародних організацій, активістами, громадськими діячами прийшла сюди, аби на власні очі побачити: як формують набори виживання.- Виталій, волонтер: Наши волонтёры пришли по зову сердца.Продукти проходять п'ять етапів перевірки якості: основні - на виробництві, в лабораторіях та безпосередньо у логістичному центрі. Всі пакування повинні бути без пошкоджень, а також дуже важливим є стикерування.Виталій, волонтер: Стикеруется сразу до 10 тысяч единиц ежедневно. Данные пакеты после формирования отправляются по населённым пунктам по линии разграничения.І лише після ретельної перевірки роботу розпочинає гуманітарний конвейер. Це унікальний винахід Фонду Ахметова.Тетяна Кухоцька, директорка з розвитку проєктів Фонду Ріната Ахметова: В Фонде существует уникальная система фомрирования наборов и уникальная система доставки. Такой системы нет ни у кого.Масштаби допомоги вражають. Формування наборів - робота не з легких. Гості відчули це на собі. Одягають жовті жилети, але перед цим вивчають: що саме і в якій кількості повинно бути у наборі виживання. Одна помилка може зупинити роботу десятків людей.

Ксенія Сухова каже, добре пам'ятає як під час обстрілів на Донбасі Фонд не зупиняв своєї роботи ні на хвилину.Ксенія Сухова, заступник Маріупольського міського голови: Для людей – это пакет выживания. И мы понимаем, что несколько раз пройдут волонтёры по кругу. Это всё сегодня же уедет и раздастся. И уже завтра приедут новые фуры и опять такие огромные масштабы. Такая важная помощь для людей.Гуманітарний штаб Ріната Ахметова - наймасштабніша програма Фонду. Саме з розподільчого центру набори виживання направляють до міст та сіл уздовж чотирьохсот кілометрів лінії зіткнення. Завдяки такій підтримці за п'ять років було врятовано понад мільйон людських життів.Вікторія Чистюхіна, Ростислав Сисоєв, Володимир Конопля. Для «Сьогодні», Канал «Україна».

 


Теги:

Комментарии


Комментарии