Фонд Рината Ахметова помог маленькому Валентину услышать мир

Услышать окружающий мир. Вот уже несколько месяцев маленький Валентин из Харьковской области учится жить со слуховыми аппаратами. У мальчика была тугоухость почти четвертой степени. Из-за этого ребенок не смог бы произнести ни слова. Поддержка неравнодушных подарила малышу надежду на полноценную жизнь.

///

Почути навколишній світ. От уже кілька місяців маленький Валентин із Харківщини вчиться жити зі слуховими апаратами. Хлопчик мав туговухість майже 4 ступеня. Через це не зміг би вимовити жодного слова. Та підтримка небайдужих подарувала надію. Про це далі у сюжеті.

Харківська область, Іванівка

- Киса, молодец! Мяу, да!

Знайти зображення тварини за звуками для маленького Валентина досягнення.

Надія Пасічник, мати Валентина: Он начал ну хоть понимать, что делать, там киса мяу делает, машинка едет брр.

Він радіє і нестримно сміється, бо відкрив для себе незнаний світ. В його вушках слухові апарати. Без них - все навколо замовкає.

Надія Пасічник, мати Валентина: Я сидела плакала в кабинете, потому что я врачу говорю: "Ну, я думала, что он чуть-чуть не слышит, но не думала, что так настолько много...". Они ставят 3-4 степень.

Врятувати сина від інвалідності батьки були неспроможні. Сім’я мешкає в маленькому селищі на Харківщині. Доходи мінімальні, а вартість апаратів десятки тисяч гривень. Підтримав родину Фонд Ріната Ахметова.

Ірина Пасічник, бабуся Валентина: Дивимося телебачення і бачимо, що людям дуже допомагає фонд спасибі і попробували птицю удачі й собі і допомогло спасибі.

Надія Пасічник, мати Валентина: Фонд Рината Ахметова очень большую помощь нам оказал, не бросают в трудную минуту людей самое главное. Мы очень благодарны спасибо большое.

Аби дізнатися, які успіхи робить малюк, представники Фонду завітали до родини у гості. Привітали із новорічними святами.

Катерина Терзієва, керівниця програм Фонду Ріната Ахметова: Акция «Ринат Ахметов – Детям!» была создана благодаря личному участию Рината Ахметова и стал первым шагом на пути к системной благотворительности. Со временем она выросла в одноименный проект Фонда, в фокусе которого дети.

Ірина Пасічник, бабуся Валентина: Це дуже приємно що приїжджають люди за три дев’ять земель, у наші необ’їжджені краї нецивілізовані, і що вони про нас пам’ятають.

Акція "Рінат Ахметов - дітям!" - наймасштабніша в країні. Ініційована 19 років тому. Цього разу участь у проекті узяли 90 тисяч дітей.

Ірина Пасічник, бабуся Валентина: Третій місяць він ходить в апаратах. Кличеш його на оклик він повертається, він реагує, вже є перші слова, частіше казав «баба», «папа», «дай» - навчився уже. Ми понімаємо, що він чує.

Кілька разів на тиждень у Валентина заняття з дефектологом. Рідні сподіваються, що дитина незабаром наздожене ровесників. Оксана Корчма, Ганна Бровко, Ігор Лукашов. Для новин «Сьогодні».

Теги: Валентин Пасичник Фонд Рината Ахметова Теперь я слышу Ивановка Харьковская область

Комментарии


Комментарии