Фонд Рината Ахметова первым в Украине присоединился к мировой борьбе с пандемией

В больницах Донецкой области заканчиваются места для больных COVID-19. В медучреждениях первой волны предусмотрено 1140 коек, и они почти все - заняты. К тому же, в регионе ежедневно фиксируют сотни новых случаев. Где размещать пострадавших от вируса и что об этом думают врачи, - смотрите.

///

У лікарнях Донецької області закінчуються місця для хворих на COVID-19. У медзакладах першої хвилі передбачено 1140 ліжок, і вони майже всі — зайняті. До того ж, у регіоні щодня фіксують сотні нових випадків. Де розміщувати постраждалих від вірусу та що про це думають лікарі, - дивіться.

Після оновлення карантинних зон, Покровськ опинився - в помаранчевій. Місцеві лікарі кажуть про стрімке зростання кількості хворих на коронавірус.

Щоб упоратися з напливом пацієнтів, медики змушені переоснащувати це дитяче відділення.

(Юрій Бородін, в.о. генерального директора Покровської лікарні інтенсивного лікування )

Мы не знаем какой реальный будет наплыв больных. Сегодня мы рассчитываем на 25 мест. Но вполне возможно этих больных будет намного больше.

Покровська лікарня була в так званій другій хвилі медичних закладів. Її залучили, коли епідеміологічна ситуація в регіоні — загострилась.

(Юрій Бородін, в.о. генерального директора Покровської лікарні інтенсивного лікування )

Чтобы развернуть и полномасштабно организовать работу с пациентами, которые будут заражены вирусом ковид19. Мы получили два аппарата ИВЛ, новейших аппарата ИВЛ, европейского производства от Фонда Рината Ахметова

Через зростання кількості хворих, апарати штучної вентиляції легень від Фонду Ріната Ахметова та компанії Метінвест встановлюють в палатах інтенсивної терапії.

(Віктор Шило, заввідділення анестезіології та інтенсивної терапії)

Благодаря Фонду Рината Ахметова мы имеем возможность с помощью этих аппаратов, расширить спектр услуг для пациентов.
Фонд Ріната Ахметова першим в Україні долучився до світової боротьби з пандемією. Спочатку лікарні отримали сотні тисяч експрес-тестів на covid-19 та засоби індивідуального захисту. Тепер Фонд передає вкрай важливі апарати штучної вентиляції легень.

(Ярослав Хатнянський, заступник Покровського міського голови)

Хотелось бы сказать слова благодарности Фонду Рината Ахметова, который уже не первый раз приходит на помощь жителям Донбасса.

Від початку карантину допомогу Ріната Ахметова отримали сімнадцять областей України. Загалом закупили 204 апарати ШВЛ. Більшість з них вже передані до державних лікарень.

(Валерій Яковенко, генеральний директор шахтоуправління «Покровське»)

Эти аппараты предназначены не только для лечения болезни ковид19. Они многофункциональны +++ врачи это оценят, оценят пациенты.

Ростислав Сисоєв, Євген Якунін

Теги: Юрий Бородин Покровск Донецкая область ИВЛ COVID-19 Ринат Ахметов - спасение жизней Виктор Шило Ярослав Хотнянский Валерий Яковенко Ростислав Сысоев

Комментарии


Комментарии