Фонд Рината Ахметова организовал профессиональный мастер-класс для Виктории

Надо мечтать, чтобы произошло чудо. Пятнадцатилетняя Вика из Донецкой области мечтала побывать в кондитерской и узнать, как создают кулинарные шедевры. Пока она готовит только для друзей, но уже имеет сильное желание посвятить себя этой профессии.

///

Треба мріяти, щоб сталося диво. 15-річна Віка з Донецької області дуже хотіла побувати у кондитерській і дізнатися, як створюють кулінарні шедеври. Поки вона готує лише для друзів, але вже має сильне бажання присвятити себе цій професії. Як впоралася з найсолодшим ремеслом та хто власне подарував дівчинці новорічне диво? - дивіться.м. Маріуполь- Мечтаю просто быть счастливой и жить хорошо.Ця прогулянка для Віки особлива. От-от здійсниться її мрія. Амбасадор Фонду Ахметова - Андрій Дебрін - провідник для дівчинки. Він допомагає їй у нових починаннях та всіляко підтримує.Андрій Дебрін, ведучий канла «Україна»: Каждый человек может сделать любое чудо, которое хочет, поэтому главное хотеть.Вікторії - 15 років. Вона навчається в Маріупольському інтернаті. Тонкощі кондитерської справи випробовує вперше. Солодке ремесло неначе мистецтво: витончені форми, кропітка робота.-Пробуй, ошибайся, пробуй снова, снова и снова и все будет здорово.- Любой кондитер - это художник. Это творчество.


Майстер-клас для дівчинки організували в межах акції "Рінат Ахметова - дітям". Добра традиція триває вже 19 років. Головна мета - дати дітям віру в свої сили і можливість втілити свою мрію.


- Фонд Рината Ахметова помог Вике прикоснуться к её мечте. Для нее провели мастер-класс профессиональные кулинары-кондитеры, раскрывшие азы этого непростого, но увлекательного процесса.У Віки багато талантів і захоплень: займається спортом, танцями, любить читати. Але цей майстер-клас став для дівчинки особливою подією.


- Встреча ей даст большой толчок в жизни. Я думаю, что это станет её основной профессией.


На новорічні свята з привітаннями та мотиваційними зустрічами дітей у інтернатних закладах відвідали посланці Фонду Ахметова.- Ми тебе вітаємо і бажаємо успіхів на шляху до твоєї мрії.Цього разу до акції приєдналися близько 90-ти тисяч маленьких українців. А за останні п'ять років у ній взяли участь понад сімсот тисяч дітей.Вікторія Азаренко, вихованка маріупольського інтернату №2: Ринату Ахметову я хочу сказать большое спасибо за то, что смогла попробовать, как всё это делается.- Фонд Рината Ахметова - дает эту возможность детям попробовать — это очень здорово, потому что это первый шаг, который дает в дальнейшем уже смелость.Перший майстер-клас у житті Віки тривав близько години. Результат роботи сподобався всім. З кондитерекою - зустрічатимуться і надалі, адже талант дівчинки потрібно розвивати.

Вікторія Азаренко, вихованка маріупольського інтернату №2: Вот такие у меня получились капкейки. Буду угощать своих друзей.

Вікторія Чистюхіна, Ростислав Сисоєв, Євген Якунін. Для Новин "Сьогодні".

Теги: мастер-класс Виктория Азаренко Ринат Ахметов - детям Твоя суперсила Мариуполь

Комментарии


Комментарии