Фонд Рината Ахметова: 14 лет добра и милосердия

14 лет добра и милосердия. Годовщину создания отмечает самая большая благотворительная организация страны Фонд Рината Ахметова. За эти годы помощь и поддержку оказали миллионам украинцев из разных регионов и с разными проблемами.

///
14 років на шляху добра та милосердя. Сьогодні річницю створення відзначає найбільша благодійна організація країни - Фонд Ріната Ахметова. За ці роки допомогу й підтримку надано мільйонам українців різного віку, з різних регіонів, з різними проблемами.

Кіровоградська область, м.Олександрія

У 12-річного шахіста - щільний графік тренувань навіть під час літніх канікул. Нові комбінації у грі Матвій відточує до рівня досконалості.

Матвій Присяжнюк, шахит: Тренуватися треба, і пограти ще з дідусем та бабусею!

Три роки тому він виграв свої перші змагання, а недавно обійшов у турнірній таблиці навіть старших суперників.

Ігор Бобошко, тренер із шахів: Це були дорослі змагання, але ми ризикнули і виставили його як, найсильнішого. Найсильнішу дитину!

Шлях до успіху був непростий. Матвій - не чує цього світу від народження. Батьки про це дізналися на другий рік синового життя.

Сергій Присяжнюк, батько Матвія: Шок, как и у любого родителя, сразу - за что такое наказание, почему он? Очень долго были в шоке.

Тетяна Присяжнюк, мати Матвія: Изначально нам говорили, что, конечно же, при такой потере слуха, ребёнок живёт в интернате.Навіть у такому важкому випадку, як у Матвія, можна допомогти, якщо імплантувати в мозок процесор, котрий заміняє ушкоджене вухо.

Та пристрій - занадто дорогий! Десять років тому Присяжнюки не могли зібрати й чверті суми на імплант, щоб урятувати сина. Та на біду родини з Олександрії відгукнувся благодійний Фонд Ріната Ахметова.

Тетяна Присяжнюк, мати Матвія: Для нас помощь фонда стала такой точкой, после которой наша жизнь изменилась. Вот как у нас была жизнь? Трагедия сплошная, и мы не знали, что нам делать и куда кидаться. И вот получив эту помощь, мы начали бороться. Наше первое «мама» вызвало столько слёз! Это было самое невероятное событие.

Ось уже 14 років Фонд Ріната Ахметова втілює доброчинні ініціативи національного рівня і підтримує людей адресно. Зберегти здоров'я сотням тисяч українців допомогли, зокрема, проєкти: "Рак виліковний!", "Зупинимо туберкульоз". А благодійну місію гуманітарного штабу на Сході визнано найбільшою в країні.

Ірина Блажан, директор програм Фонду Ріната Ахметова: Опыт помощи, которую оказывает Фонд в условиях вооруженного конфликта не имеет аналогов в Украине – за последние 5 лет были спасены жизни более миллиона человек на Востоке страны. В этом году по личному решению Рината Ахметова Фонд реализует крупнейший за 28 лет независимости Украины частный проект в области неотложной медицины. Уже до конца года 200 машин скорой помощи передадут во все регионы страны.

Матвій закінчив початкову школу з похвальною грамотою. Захоплюється математикою, музикою, і мріє про навколосвітню подорож із сім'єю, щоб кожного дня пізнавати щось нове.

Юлія Міншакірова, Юлія Звягінцева, Олександр Моренко, для «Сьогодні». Канал «Україна».Теги: Фонда Рината Ахметова Александрия Матвей Присяжнюк слухопротезирование адресная помощь

Комментарии


Комментарии