Бурштынская больница получила три современных аппарата ИВЛ от Фонда Рината Ахметова и ДТЭК

Тринадцать опорных больниц в Ивано-Франковской области не справляются с наплывом пациентов. Дополнительно готовят еще 7 заведений. Всего на Прикарпатье уже более 10 000 больных COVID. Готовится к приему тяжелых пациентов и Бурштынская больница.

///

Тринадцять опорних лікарень в Івано-Франківській області не справляються із напливом пацієнтів. Додатково готують іще 7 закладів. Загалом на Прикарпатті вже понад 10 000 хворих на COVID. Готується до прийому тяжких пацієнтів й Бурштинська лікарня. му тяжких пацієнтів й Бурштинська лікарня.


Це - Бурштинська міська лікарня. Від початку епідемії коронавірусу тут не приймали пацієнтів із КОВІД. Але зараз довелось оперативно готувати інфекційне відділення до напливу пацієнтів.

(Надія Маркевич, заступниця завідувачки реанімації)

Вже перша ланка не справляється з тим напливом хворих, який є. Потрібно включатися нам.

У палати потрібно підвести кисень для тих хворих, у кого буде не надскладна форма, але які потребуватимуть допомоги в диханні.

(Володимир Василик, директор Бурштинської центральної міської лікарні)

У нас п’ять боксів і буде по п’ять ліжок. Ми сюди хочемо підвести двадцять точок кисневих.

А поки весь медперсонал навчається та не приховує хвилювання, адже навантаження буде великим.

(Надія Маркевич, заступник завідуючої реанімації)

Люди готові до прийому таких пацієнтів і звичайно страшно. Страшно, тому що у всіх є сім’ї, у всіх є батьки, малі діти. Але ми потрібні людям. Це об’єднує.

Лікарі кажуть, без апаратів штучної вентиляції легень працювати під час пандемії коронаврусу неможливо. Ще у квітні отримали нове обладнання, костюми для медиків від Фонду Ріната Ахметова. Один апарат ШВЛ вже допомогає Бурштинській лікарні.

(Надія Маркевич, заступник завідуючої реанімації)

Це дієвий засіб, який спасає життя. Він ефективний в боротьбі з цим захворюванням. Це допомога, яка нам приносить бажання працювати.

Днями Бурштинська лікарня отримала ще три апарати штучної вентиляції легенів, які надані Фондом Ріната Ахметова спільно з компанією ДТЕК.

(Олександр Воронкін, представник ДТЕК)

Рінат Ахметов об’єднав ресурси Фонду, ресурси ФК Шахтар. Свого бізнесу. Зокрема, компанії ДТЕК. І виділив 300 млн гривень в рамках проекту «Рінат Ахметов – порятунок життів» для допомоги медичним закладам країни.

(Володимир Василик, директор Бурштинської центральної міської лікарні)

Ми дуже вдячні Фонду Ріната Ахметова і компанії ДТЕК за ту допомогу, яку вона надає нашій міській лікарні.

Від початку епідемії коронавірусу сучасні апарати ШВЛ Фонд Ріната Ахметова передав державним лікарням у Львівській, Івано-Франківській, Луганській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській, Полтавській, Тернопільській, Рівненській, Закарпатській та Харківській областях, а також у Києві. 

В цілому закуплено та передається понад двісті апаратів. Це найбільша приватна ініціатива у боротьбі з коронавірусом. У Бурштинській лікарні обладнання відразу встановлюють у реанімаційних палатах, де найближчим часом приймаютимуть хворих на КОВІД.

Дякуємо. Побільше б таких меценатів.

Вікторія Чистюхіна. Ростислав Сисоєв. Володимир Конопля. Для «Сьогодні. Канал Україна»//24.

Теги: COVID-19 Бурштин Ивано-Франковская область ИВЛ Ринат Ахметов - спасение жизней Надежда Маркевич Владимир Василик Александр Воронкин ДТЭК Виктория Чистюхина

Комментарии


Комментарии