Благодаря спецпроекту Фонда Рината Ахметова раненые дети прошли более 110 лечебных курсов

Неформальная встреча детей с Востока страны с представителями международных организаций и посольств состоялась под Киевом. Ребята рассказали, что пережили. Чтобы напомнить мировому сообществу, что в Украине уже пять лет идет война, от которой до сих пор страдают мирные жители.

///

Вони мають що розказати! Неформальна зустріч поранених дітей зі Сходу країни із представниками міжнародних організацій і посольств відбулася під Києвом. Хлопці і дівчата розповіли, що пережили. Щоб нагадати світовій спільноті, що вже п’ять років в Україні точиться війна, від якої досі страждають мирні жителі.Київська область, м.Конча-ЗаспаЩо спільного у маленької Мілани з представником агентства ООН? Про що розмовляють посол Хорватії в Україні з 12-річним Владіком?Татьяна Кухоцкая, директорка із розвитку проєктів Фонду Ріната Ахметова: Я прошу участвовать! Зарядиться тем позитивом, которым мы все время заряжаемся от наших любимых детей!На пікніку, організованому Фондом Ріната Ахметова, - представники державних органів, громадських та міжнародних організацій, посольств. Але найголовніші гості - саме ці хлопчики й дівчата! Всі вони були поранені під час бойових дій на Донбасі. Здаються безтурботними, а насправді кожен з них – бореться із наслідками війни.Катя Коломієць, учасниця проєкту «Реабілітація поранених дітей»: Коли стріляють, мені дуже страшно. Якщо я сплю, то я закутуюсь в одіяло.На пікніку діти розповідають дорослим пережите, у відповідь мають щиру емоційну підтримку! Таке спілкування вкотре нагадує і українцям, і іноземцям, що вже п’ять років на Донбасі йде війна, від якої досі страждають мирні жителі.Аніца Джаміч, надзвичайний і повноважний посол республіки Хорватія в Україні: Знати більше про війну, а особливе про жертв війни – це те, що стосується нас усіх. І своєю присутністю я хочу сприяти тому, щоб такі заходи відбувалися ще багато разів.На згадку про зустріч усі присутні беруть участь у створенні картини.Кирило: Я рисую человечков!

Владик: Это люди водят хоровод под синим небом.

Катя: Голубой шарик, который я рисую, обозначает мир…«Планета мрії» - готова! Вона про світ без війни. Організатори заходу запевняють: цю роботу побачать за межами країни!Пабло Матеу, представник агентства ООН у справах біженців: Дуже важливо, щоб українські організації, а Фонд Ріната Ахметова – це саме українська організація, підтримували людей в такому конфлікті. Адже ці організації були тут до початку конфлікту, зараз допомагають людям і будуть ще довго працювати в Україні.Завдяки спеціальному проєкту Фонду Ріната Ахметова поранені діти пройшли понад 110 лікувальних курсів.Тетяна Кухоцька, директорка із розвитку проєктів Фонду Ріната Ахметова: Реабилитация раненых детей уже четвертый год действует в рамках одного из проектов Фонда Рината Ахметова. И, мне кажется, что та помощь, которую Ринат Ахметов оказывает детям, она крайне важна.Цього літа в санаторії під Києвом фізично і психологічно відновилося 22 поранені дитини з Донбасу.Алекс Ленардс, Надзвичайний та повноважний посол Королівства Бельгія в Україні: Та робота з надання допомоги людям, які постраждали під час конфлікту, надзвичайно важлива. Особливо дітям. Саме тому сьогодні я прийшов сюди, щоб підтримати цю ініціативу та допомогу, яку фонд Ахмєтова надає дітям.Юлія Покідіна, Володимир Конопля для «Сьогодні». Канал «Україна».

 

 


Теги:

Комментарии


Комментарии