Гуманитарный Штаб Рината Ахметова оказывает помощь Владиславу Потину из Авдеевки

У нього пошкоджена більша частина мозку. Каліцтва Владик Потін з Авдіївки дістав у результаті Обстрілу. Але це не зломило дитини. Після коми і безлічі операцій хлопець відновлюється. У цьому йому допомагають фізичні навантаження та підтримка небайдужих. Наші кореспонденти спілкувались із Владиком в Одесі, де він проходив курс реабілітації.

Фото напам’ять біля лікувальної водойми - на згадку. Чекаючи, що невдовзі повернеться до Одеси, Владик Потін хоче зафіксувати кожен щасливий момент цього літа.

Владислав Потін, постраждалий від обстрілу: Я хотел поплавать в Черном море.

Для хлопця дуже важливо почуватися у безпеці після того, як він потрапив під обстріл в Авдіївці. Куля пройшла крізь мозок і застрягла в потилиці. Рятували дитину декілька тижнів. Лікарі не давали жодного шансу.

Владислав Потін, постраждалий від обстрілу: Девять дней в коме. А потом в трубках весь.

Але Влад не тільки вижив, але й заново навчився говорити та ходити. Утім, правий бік тіла, хоча минуло вже три роки, так і не відновився.

Олена Василенко, завідувачка неврологічного відділення санаторію "Куяльник": Он поступил с жалобами на ограничение движения в правых конечностях. Атрофия мыщц в правых конечностях.

І це попри те, що Влад постійно тренується вдома. У санаторії "Куяльник" йому допомагають поліпшити стан. Завдяки європейському тренажеру «Екзарта» вага у підвішеному стані розподіляється так, що м’язи працюють активніше.

Артем Головатий, лікар-реабілітолог санаторію «Куяльник»: Мы работали как на верхние, так и на нижние конечности. Работали в течении месяца. Подключали и силовой тренинг.

Влад пройшов низку процедур.

Владислав Потін, постраждалий від обстрілу: Я в санатории подружился с друзьями, ездим на море. Делаю процедуры.

Олена Василенко, завідувачка неврологічного відділення санаторію «Куяльник»: Он получал грязелечение, водные процедуры, массаж, электропроцедуры. Мы видим положительные результаты у ребёнка.

"Реабілітація поранених дітей" - у межах цього напрямку хлопець отримав путівку на відпочинок. Надав її Штаб Ріната Ахметова. Влада підтримують з першого дня після трагедії. Окрім нього - за весь час бойових дій - курс відновлення в санаторіях Запоріжжя, Слов’янська, Бердянська та Одеси пройшло понад сто дітей.

Владислав Потін, постраждалий від обстрілу: Спасибо большое. Я чувствую себя намного лучше.

Влад дуже хоче займатися футболом. Приклад для нього - гравці "Шахтаря". Сподіваєтья на зустріч з улюбленою командою на рідній землі.

Владислав Потін, постраждалий від обстрілу: Я хочу, чтобы закончилась война. Чтобы вернуться в родной город Авдеевку.

Вікторія Чистюхіна, Інна Жиленко, Дмитро Гончаров. Для «Сьогодні», Канал «Україна».

Теги: Гуманитарный штаб Ринат Ахметов реабилитация раненых детей Одесса Авдеевка Владислав Потин

Комментарии


Комментарии