5 аппаратов ИВЛ высокого класса Каменская больница получила от Фонда Рината Ахметова

Первого пациента с осложнениями от коронавируса в Каменской больнице в Днепропетровской области запомнят навсегда. В отделении интенсивной терапии его едва удалось спасти. Медики говорят, значительную роль в лечении таких больных играет современное оборудование. Хватает ли его в опорных медучреждениях?

///

Першого пацієнта з ускладненнями коронавірусу у Кам'янській лікарні на Дніпропетровщині запам'ятають назавжди. У відділенні інтенсивної терапії його ледве вдалось врятувати. Медики кажуть значну рол у лікуванні таких хворих відіграє сучасне обладнання. Чи вистачає його в опорних медзакладах?

У Кам'янськІй міській лікарні №7 від початку карантину вже бачили немало хворих на КОВІД-19.

(Володимир Дяченко, генеральний директор Кам'янської міської лікарні №7)

Больные, которые поступают с подозрением, которые тестируются, которые находятся в определенных условиях: заходит в отделение, заходит в бокс и он не пересекается ни с кем.

У відділенні інтенсивної терапії найскладнішим був перший пацієнт, пригадує анестезіолог Олександр Головко.

(Олександр Головко, анестезіолог)

Ми тоді побачили, наскільки важкий може бути ковід. тобто пацієнти дуже швидко втрачають кисень, в них вже неефективна вентиляція. і цей пацієнт в нас знаходився дуже довго. більше 5-ти тижнів.

Його вилікували і виписали з лікарні. Тоді ж зрозуміли: чим більше хворих - тим менше часу на те, щоб лікувати. Особливо, коли під рукою - старе обладнання. Сучасні "розумні" апарати штучної вентиляції легень дають змогу зберегти дорогоцінні хвилини медиків.

(Олександр Головко, анестезіолог)

Чим кращий апарат, тим він облегшує роботу не тільки лікарів, а і медсестер, навіть санітарок. Чим краще він надає штучну вентиляцію, тим кращий прогноз пацієнта.

5 апаратів ШВЛ високого класу Кам'янськА лікарня отримала від Фонду Ріната Ахметова. Обладнання багатофункціональне й мобільне, його можна використовувати як у стаціонарах, так і в машинах швидкої допомоги.

(Ірина Блажан, директорка проєктів і програм Фонду Ріната Ахметова)

Главная потребность - это аппараты искусственной вентиляции легких, которые помогают спасать жизни больных с тяжелыми осложнениями от инфекции. Всего фонд закупил более 200 таких аппаратов. более половины этого объема привезены в страну и переданы в 12 регионов и в десятки медучереждений больших и маленьких населенных пунктов.

Допомога Фонду Ріната Ахметова - це найбільший приватний внесок в боротьбу з КОВІД-19 в Україні від початку пандемії. Засоби захисту, експрес-тести і високотехнологічне обладнання, надане Фондом, допоможе врятувати десятки тисяч життів.

(Володимир Дяченко, генеральний директор Кам'янськОї міської лікарні №7)

Сегодня объединились все, все силы и средства брошены на то, чтобы оказывать людям помощь. Фонду Рината Ахметова большое спасибо, единственный из фондов, который действительно реально помогает.

Лікарі вже призвичаїлися до нових умов і темпу роботи. А от перестати тривожитися через найменші зміни у стані здоров'я пацієнтів і досі не не можуть.

(Олександр Головко, анестезіолог)

Стосовно кожного пацієнта переживаєш, переживає за його родичів, за його оточення, розумієш, що це могла бути твоя бабушка або мати.

Юлія Покідіна, Юлія Черкаська, Владислав Смичков для новин Сьогодні. канал Україна.

Теги: Владимир Дяченко Каменское Днепропетровская область ИВЛ COVID-19 Ринат Ахметов - спасение жизней Александр Головко Ирина Блажан Покидина Юлия Черкаская

Комментарии


Комментарии