200 машин с современной медтехникой пополнят автопарки в Украине

https://videomanager.ollcdn.net/admin/video/video/223015/show

Инсульты и инфаркты! Именно на такие вызовы чаще всего выезжают быстрые Донбасса. Пациентов спасает портативная система реанимации в салоне скорой. Что лучше оборудован автомобиль, тем больше шансов довезти пострадавшего в больницу - живым. До конца этого года 200 машин с современной медтехникой пополнят автопарки быстрых по всей стране. О благотворительном проект национального масштаба - далее.

///

Інсульти та інфаркти! Саме на такі виклики найчастіше виїжджають швидкі Донеччини. Пацієнтів рятує портативна система реанімації у салоні швидкої. Що краще обладнаний автомобіль, то більше шансів довезти постраждалого до лікарні - живим. До кінця цього року 200 машин із сучасної медтехнікою поповнять автопарки швидких по всій країні. Про благодійний проєкт національного масштабу - далі.

Донецька область, м.Слов'янськ

Диспетчер на моніторі відстежує шлях машин. За день на станції швидкої допомоги Слов'янська приймають до 130 викликів, майже 50 тисяч на рік!

Валерій Зуйко, головний лікар Слов'янської станції швидкої допомоги: Общая численность населения больше 200 тысяч человек. График интенсивной работы на скорой медицинской помощи, мы работаем круглосуточно.

Лікарі цієї станції першими зіткнулися з війною. Медики майже три місяці працювали в екстремальних умовах: під обстрілами! Але і зараз викликів не менше. Кожен третій "пацієнт" швидкої з інфарктом або інсультом, коли одними ліками не обійтися.

Анна Сушкіна, фельдшер: Поступил вызов о том, что на троллейбусной остановке человек лежит без сознания. Мы начали проводить сердечно – лёгочную реанимацию. Мы вернули человека к жизни. Конечно, без техники, без хорошей, качественной техники – никак.

Саме така техніка є всередині салону швидкої класу "Б". Машини, які називають палатою інтенсивної терапії на колесах, поповнили автопарк швидкої не тільки Слов’янська. Кожна деталь продумана до дрібниць, що полегшує, насамперед, роботу бригади медиків.

"200 швидких" для всіх обласних центрів країни придбали коштом і за особистим рішенням Ріната Ахметова - засновника благодійного фонду. У відповідь на ініціативу Президента України Володимира Зеленського.

Ігор Кияшко, директор Донецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф: Последнее обновление автопарка у нас было в 2016 году. То есть уже 3-4 года мы не получали ни одного автомобиля, и поэтому очень важно, что такая первая ласточка, первая машинка приезжает в Донецкую область!

Перша партія машин - вже на місцях дислокації. Переважно це маленькі містечка та сільські громади.

Валерій Зуйко, головний лікар Слов'янської станції швидкої допомоги: Я думаю, что проект Фонда Рината Ахметова актуален как ни в какое другое время. Я больше чем уверен, что этот автомобиль, спасёт ещё не одну человеческую жизнь.

200 швидких в усі регіони країни доправлять до кінця 2019-го. Тільки за рік своєї роботи вони врятують мільйон життів!

Юлія Міншакірова, Ростислав Сисоєв, Володимир Конопля, Євген Якунін, для «Сьогодні», канал «Україна».

 

 

 

 


Теги: Фонда Рината Ахметова 200 скорых Славянск

Комментарии


Комментарии